Airsoft
Airsoft

Airsoft

airsoft

Termin sporty ekstremalne jest Ci powszechnie znany? Lubisz wyzwania, kochasz ryzyko, a największą przyjemnością jest dla Ciebie skok adrenaliny we krwi? Jeśli tak, popatrz na niniejszy tekst, który dla Ciebie przygotowaliśmy, opierając go o jedną Zerwanie ścięgna Achillesa Żary z ekstremalnych dziedzin sportowych, jaką okazuje się Airsoft. Na czym polega wyzwanie w tym sporcie? Więcej w dalszych fragmentach.
Airsoft to nic innego jak rozgrywka bitewna odbywająca się na prawdziwym polu walki. Niewtajemniczeni w tę dziedzinę raczej na pierwszy rzut oka nie dostrzegą różnicy między airsoft a paintballem, który przecież jest obecnie bardzo powszechnie wybieranym sportem wyzwaniowym, ekstremalnym znajdującym się w zwrot podatku Katowice czołówce głównych atrakcji na imprezach kawalerskich czy integracyjnych, firmowych. Airsoft bazuje zwłaszcza na profesjonalnej broni, która stanowi idealnie odzwierciedlone repliki broni palnej, a mianowicie do złudzenia przypomina prawdziwe karabiny i to sprawia, że airsoft przyciąga zagorzałych miłośników strzelectwa, bowiem jest to sport najbardziej zbliżony do prawdziwych strzelanek. Można poczuć się, jak na wojnie. Do tego jak się okazuje coraz częściej skompletowanie pełnego ekwipunku do Airsoft jest o wiele tańsze niż w przypadku paintballa, gdzie sporo trzeba zapłacić zwłaszcza za wypełnione farbą nabije, które są większe gabarytowo.

W Airsoft natomiast korzysta się z trzech podstawowych replik broni palnej, a mianowicie- elektrycznych, gazowych i sprężynowych. Amunicja jest plastikowa bądx metalowa i ma wymiary 6 albo 8 milimetrów.

Zobacz stronę autora: abonamenty komórki - Gdańsk