Elektryczne ASG
Elektryczne ASG

Elektryczne ASG

ASG

Poszukujesz nietypowej dyscypliny sportowej? Masz w sobie olbrzymie pokłady niespożytkowanej energii? Chciałbyś zacząć coś nowego? Lubisz wyzwania? Ekstremalne sporty to dla Ciebie chleb powszedni? Zachęcamy do poczytania naszego poradnika wirtualnego poświęconego jednej z http://bratbud.szczecin.pl najciekawszych aktualnie propozycji gier, uznawanych za dyscyplinę sportową o charakterze ekstremalnym, jakim jest Airsoft.
Airsoft jest to dziedzina sportowa, która przypomina w bardzo dużym stopniu standardowego już nawet w Polsce paintballa. Jest to strzelanie, w jakim korzysta się z szeregu rozmaitego wyposażenia, jakie profesjonalnie przygotowywane jest wyłącznie na potrzeby tej właśnie charakteryzowanej dyscypliny sportowej. W tym obszarze sportowym mowa o replikach prawdziwej broni palnej, które opierają się na niesamowicie precyzyjnych konstrukcjach. Repliki tejże broni nazywa się skrótowo ASG, czyli Air Soft Gun. Są one dostępne w przeróżnych rodzajach, w tym jako sprężynowe, gazowe oraz elektryczne.
Zajmijmy się w niniejszym tekście poświęceniem większej uwagi replikom broni palnej elektrycznym.

Określa się je fachowo mianem Air Electric Gun, a więc skrótowo znane są pod nazwą AEG. Są to powszechnie znane elektryki, jakie występują przede wszystkim wśród mocno wprawionych w Airsoft rozgrywkach na zaawansowanych graczy, doskonale znających się na tejże dyscyplinie sportowej. Cechują się tym, iż stanowią wiernie odwzorowane repliki broni palnej długiej, które posiadają sprężyną naciąganą na silnik, za pośrednictwem zastosowania do tego przekładni zębatej.