Kiedy kumpela jednak zostanie dziewczyną, co dalej?

Dzisiejszy wpis podyktowany jest poprzednim. Dostałam od Was całkiem fajną ilość wiadomości (FB rocks!) że… się mylę. I bardzo mnie to cieszy. Może nie fakt że jestem w błędzie ale że jest wreszcie jakaś interakcja 😉 Dziwi mnie tylko że Wasze argumenty są zupełnie inne od moich 😉 Przecież napisałam że wszystko jest możliwe – po prostu na początku związku będzie trochę dziwnie. Co będzie działo się dalej – zacytuję:

W brutalny sposób przekonałam się, że kult równej babki i kumpeli jest niestety tylko miejską legendą.

niemniej w żaden sposób nie przekreśliłam takiej możliwości. Po prostu pierwsze wrażenie może być zupełnie inne od tego które miałyście/mieliście w głowie…

Przykład mojej przyjaciółki która nie dość że z czasem stała się fanatycznie wręcz zazdrosna (zainstalowała w telefonie swojego faceta specjalny program szpieg sms który pozwala jej na czytanie jego smsów – to jest już trochę chore…) i na każdym kroku widziała inne dziewczyny które też były jego przyjaciółkami w jego łóżku. Miała się czego bać: nie dość że facet miał naprawdę dużo koleżanek to jeszcze utrzymywał z nimi bardzo dobry kontakt. Z drugiej jednak strony ich związek z czasem się „poluzował” (nie są ze sobą przez cały czas i ostatecznie dali sobie trochę swobody w kontaktach ze znajomymi) to nadal trwa..

I wracając do tytuły wpisu: kumpela została dziewczyną, co dalej? Ano po pierwszych ochach i achach czas na realne życie. Nie musicie od razu razem mieszkać. Nie musicie też wciąż ze sobą przebywać: niech będzie jak dawniej tylko trochę bardziej intymnie. Z czasem spróbujcie się dotrzeć i zaakceptować swoje przywary. Jeśli zaś okaże się że „to tylko sex” to przecież nic złego: do czasu znalezienia partnerów na stałe, bawcie się dobrze. I nie bądźcie o siebie nawzajem zazdrośni: to tylko życie które jest zbyt krótkie na zamartwianie się!